Aktualnie dostępne kredyty dla małych firm

Wśród kredytów dla małych firm wyróżnić można między innymi takie, które są przyznawane klientom banku prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą mieszczącą się w zakresie jednej z ośmiu branż wybranych przez analityków. W takim wypadku podstawą do udzielenia kredytu w kwocie od pięciu do pięciuset tysięcy złotych jest złożenie wniosku w internetowym systemie Obrotomierz popartego udostępnieniem wyciągów bankowych dokumentujących wysokość dochodów otrzymywanych przez sześć miesięcy.

Innym sposobem udowodnienia przez firmę, że posiada zdolność kredytową jest przedstawienie PIT-u za poprzedni rok, jeżeli wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą od dłuższego czasu. Będzie on mógł przyznany sobie kredyt spłacać przez dziewięćdziesiąt sześć miesięcy i przeznaczyć go na wszystkie cele pozwalające na rozwój zaplanowanych form działalności.

Jednym z kredytów dla małych firm, ale udzielanym przedsiębiorstwom o nieco szerszym profilu działalności jest finansowanie na inwestycje w majątek firmy, a więc na zakup nieruchomości, maszyn i urządzeń oraz wszelkiego rodzaju materiałów pozwalających na realizację zaplanowanych działań o charakterze bardziej długofalowym.

Mogą z niego korzystać zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak i właściciele zakładów kierujący mniejszym zespołem pracowników. Po przedstawieniu odpowiedniego zabezpieczenia otrzymają oni finansowanie sięgające nawet trzech milionów złotych. Informacje na ten temat znajdują się na stronie https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm.

Comments are closed.

 • Plecak górskiego turysty.

  Planowanie wypadu i chodzenie po górach to jedno, ale odpowiednie wyposażenie i przygotowanie się do wyprawy to drugie. Od zawsze wiadomo, że góry są piękne, ale i niebezpieczne. Bez odpowiedniego przygotowania do chodzenia po nich, nie ma się co wybierać, bo niestety może się to …Read More »
 • Koszt wycieczki zagranicznej

  Nie jest żadną tajemnicą, że człowiek lubi wypoczywać. Zawsze z niecierpliwością czekamy na wiosnę aby móc wypoczywać na świeżym powietrzu. Świeże powietrze po zimie ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm. Wiosna to bardzo dobry czas na to aby zacząć wypoczywać aktywnie. Przede wszystkim w …Read More »
 • Weekend w agroturystyce

  Wolny weekend to bardzo dobra okazja do tego aby wypocząć za miastem. Warto wybrać miejsce na wsi, gdzie zdała od zgiełku miasta i szumu odpoczniemy i naładujemy akumulatory do dalszej pracy. Przede wszystkim warto znaleźć agroturystykę. Agroturystyka to bardzo dobre miejsce dla tych, którzy cenią …Read More »
 • Prowadzenie internetowej hurtowni alkoholi

  Prowadzenie internetowej hurtowni alkoholi jest bardzo ciekawym zajęciem. Zwłaszcza te osoby, które lubią próbować różnego rodzaju alkoholi, a jednocześnie dobrze czują się w roli sprzedawców i usługodawców internetowych mogą być bardzo zadowolone z prowadzenia internetowej hurtowni alkoholi.Read More »