Aktualnie dostępne kredyty dla małych firm

Wśród kredytów dla małych firm wyróżnić można między innymi takie, które są przyznawane klientom banku prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą mieszczącą się w zakresie jednej z ośmiu branż wybranych przez analityków. W takim wypadku podstawą do udzielenia kredytu w kwocie od pięciu do pięciuset tysięcy złotych jest złożenie wniosku w internetowym systemie Obrotomierz popartego udostępnieniem wyciągów bankowych dokumentujących wysokość dochodów otrzymywanych przez sześć miesięcy.

Innym sposobem udowodnienia przez firmę, że posiada zdolność kredytową jest przedstawienie PIT-u za poprzedni rok, jeżeli wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą od dłuższego czasu. Będzie on mógł przyznany sobie kredyt spłacać przez dziewięćdziesiąt sześć miesięcy i przeznaczyć go na wszystkie cele pozwalające na rozwój zaplanowanych form działalności.

Jednym z kredytów dla małych firm, ale udzielanym przedsiębiorstwom o nieco szerszym profilu działalności jest finansowanie na inwestycje w majątek firmy, a więc na zakup nieruchomości, maszyn i urządzeń oraz wszelkiego rodzaju materiałów pozwalających na realizację zaplanowanych działań o charakterze bardziej długofalowym.

Mogą z niego korzystać zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak i właściciele zakładów kierujący mniejszym zespołem pracowników. Po przedstawieniu odpowiedniego zabezpieczenia otrzymają oni finansowanie sięgające nawet trzech milionów złotych. Informacje na ten temat znajdują się na stronie https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm.

Comments are closed.

 • Jak znaleźć najlepszą hurtownię alkoholi

  Każdy, kto choć trochę orientuje się w cenach alkoholi, wie, że najlepszym punktem sprzedaży jest hurtownia, a nie jakiś tam osiedlowy sklep monopolowy, czy nawet hipermarket. Wiadomo też, że hurtownie alkoholi oferują swój asortyment tylko firmom, gdyż trudnią się sprzedażą hurtową, a nie detaliczną. Pytanie …Read More »
 • Jak ułatwić psu podróżowanie?

  W okresie letnim właściciel psów muszą szczególnie zadbać o odpowiednie warunki dla swoich pupili tak by ograniczyć ryzyko przegrzania organizmu psa. Jest o szczególnie ważne podczas podróżowania. W przypadku podróżowania samochodem niezbędne jest zapewnienie psu odpowiedniej temperatury. W klimatyzowanych pojazdach nie jest to trudne. Gdy …Read More »
 • Koszt wycieczki zagranicznej

  Nie jest żadną tajemnicą, że człowiek lubi wypoczywać. Zawsze z niecierpliwością czekamy na wiosnę aby móc wypoczywać na świeżym powietrzu. Świeże powietrze po zimie ma bardzo dobry wpływ na nasz organizm. Wiosna to bardzo dobry czas na to aby zacząć wypoczywać aktywnie. Przede wszystkim w …Read More »
 • Wycieczka wzdłuż Renu

  W dzisiejszych czasach jeździmy w różne miejsca świata na urlop. Zwiedzamy Wyspy Kanaryjskie, Karaiby, Afrykę bądź jedziemy nad Bałtyk lub w góry. Mało kto jedzie na urlop do Niemiec, a warto. Niemcy to nie tylko znany wszystkim Mur Berliński, piękne Drezno czy wspaniały Stuttgart. Mało …Read More »