Aktualnie dostępne kredyty dla małych firm

Wśród kredytów dla małych firm wyróżnić można między innymi takie, które są przyznawane klientom banku prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą mieszczącą się w zakresie jednej z ośmiu branż wybranych przez analityków. W takim wypadku podstawą do udzielenia kredytu w kwocie od pięciu do pięciuset tysięcy złotych jest złożenie wniosku w internetowym systemie Obrotomierz popartego udostępnieniem wyciągów bankowych dokumentujących wysokość dochodów otrzymywanych przez sześć miesięcy.

Innym sposobem udowodnienia przez firmę, że posiada zdolność kredytową jest przedstawienie PIT-u za poprzedni rok, jeżeli wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą od dłuższego czasu. Będzie on mógł przyznany sobie kredyt spłacać przez dziewięćdziesiąt sześć miesięcy i przeznaczyć go na wszystkie cele pozwalające na rozwój zaplanowanych form działalności.

Jednym z kredytów dla małych firm, ale udzielanym przedsiębiorstwom o nieco szerszym profilu działalności jest finansowanie na inwestycje w majątek firmy, a więc na zakup nieruchomości, maszyn i urządzeń oraz wszelkiego rodzaju materiałów pozwalających na realizację zaplanowanych działań o charakterze bardziej długofalowym.

Mogą z niego korzystać zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak i właściciele zakładów kierujący mniejszym zespołem pracowników. Po przedstawieniu odpowiedniego zabezpieczenia otrzymają oni finansowanie sięgające nawet trzech milionów złotych. Informacje na ten temat znajdują się na stronie https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm.

Comments are closed.

 • Polskie zabytki znane na całym świecie

  Jak Polska długa i szeroka tak można znaleźć bardzo wiele zabytków oraz ciekawych miejsc. W każdym miejscu na mapie Polski można znaleźć miliony zabytków oraz zabytkowych miejsc jakie warto odwiedzić i zobaczyć jak one wyglądają w rzeczywistości. Wiele zabytków architektury jakimi może poszczycić się Polska …Read More »
 • Leczenie nietrzymania moczu

  Leczenie nietrzymania moczu może być bardzo trudne. Dlatego niektórzy pacjenci muszą radzić sobie z problemem nietrzymania moczu przez wiele lat i nie są w stanie zupełnie zapobiegać występującemu u siebie problemowi nietrzymania moczu. Dzieje się tak dlatego, że nietrzymania moczu przyczyn może być bardzo dużo. …Read More »
 • Nowoczesne kupony rabatowe

  Kupony rabatowe to doskonały sposób, aby oszczędzać podczas codziennych zakupów. Specjalne rabaty honorowane są zarówno w sklepach spożywczych, jak i odzieżowych czy ze sprzętem RTV i AGD. Oczywiście śledzenie promocji w kilku sklepach i porównywanie cen jest czasochłonne, dlatego powstają specjalne portale zawierające informacje o …Read More »
 • Gdzie Polacy wyjeżdżają na urlop?

  Wakacje to czas urlopów, wyjazdów, oraz czas kiedy jak nigdy chcemy zregenerować swoje siły wygrzewając się w blasku słońca. Nabranie sił, naładowanie akumulatorów pozwoli z większą werwą zabrać nam się do pracy. Urlop to jednak nie tylko czas wylegiwania się na plaży to także bardzo …Read More »