Aktualnie dostępne kredyty dla małych firm

Wśród kredytów dla małych firm wyróżnić można między innymi takie, które są przyznawane klientom banku prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą mieszczącą się w zakresie jednej z ośmiu branż wybranych przez analityków. W takim wypadku podstawą do udzielenia kredytu w kwocie od pięciu do pięciuset tysięcy złotych jest złożenie wniosku w internetowym systemie Obrotomierz popartego udostępnieniem wyciągów bankowych dokumentujących wysokość dochodów otrzymywanych przez sześć miesięcy.

Innym sposobem udowodnienia przez firmę, że posiada zdolność kredytową jest przedstawienie PIT-u za poprzedni rok, jeżeli wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą od dłuższego czasu. Będzie on mógł przyznany sobie kredyt spłacać przez dziewięćdziesiąt sześć miesięcy i przeznaczyć go na wszystkie cele pozwalające na rozwój zaplanowanych form działalności.

Jednym z kredytów dla małych firm, ale udzielanym przedsiębiorstwom o nieco szerszym profilu działalności jest finansowanie na inwestycje w majątek firmy, a więc na zakup nieruchomości, maszyn i urządzeń oraz wszelkiego rodzaju materiałów pozwalających na realizację zaplanowanych działań o charakterze bardziej długofalowym.

Mogą z niego korzystać zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak i właściciele zakładów kierujący mniejszym zespołem pracowników. Po przedstawieniu odpowiedniego zabezpieczenia otrzymają oni finansowanie sięgające nawet trzech milionów złotych. Informacje na ten temat znajdują się na stronie https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm.

Comments are closed.

 • Szybka renowacja wnętrz

  W jaki sposób najszybciej odnowić wnętrza? Niekiedy wystarczą „kosmetyczne” zmiany, aby salon, czy kuchnia nabrały nowego wyrazu. Można to osiągnąć stosując ciekawe dodatki do wnętrz i nowe dekoracje.Read More »
 • Dlaczego warto mieć dystrybutor wody?

  Nie jest żadną tajemnicą, że woda to czynnik niezbędny do życia i zachowania zdrowia. Każdego dnia dorosły człowiek powinien wypijać ok. 2 litrów płynów, aby odpowiednio nawodnić organizm. Może to być utrudnione w sytuacjach, kiedy nie mamy ciągłego dostępu do wody. Na szczęście wiele budynków …Read More »
 • Jak znaleźć najlepszą hurtownię alkoholi

  Każdy, kto choć trochę orientuje się w cenach alkoholi, wie, że najlepszym punktem sprzedaży jest hurtownia, a nie jakiś tam osiedlowy sklep monopolowy, czy nawet hipermarket. Wiadomo też, że hurtownie alkoholi oferują swój asortyment tylko firmom, gdyż trudnią się sprzedażą hurtową, a nie detaliczną. Pytanie …Read More »
 • Wczasy w kurorcie spa

  Coraz modniejsze się tają tak zwane wczasy spa, gdzie zamiast wypoczywać na plaży i kosztować uroków wody i drinków z palemkami przy basenie ludzie regenerują swój organizm. Coraz to powstają nowe hotele, które oferują właśnie takie usługi. Mogą z nich korzystać pojedyncze osoby, jak i …Read More »